Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 05, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Herkules" z Książkiewicz i Maćkowiakiem od września w TVN

Tytułowy Herkules Nowak (Rafał Maćkowiak) to analityk mający w jednym palcu podręczniki do kryminologii i kryminalistyki (fot. Karolina Grabowska/TVN)

TVN w jesiennej ramówce umieści komediowy serial kryminalny "Herkules" z Weroniką Książkiewicz i Rafałem Maćkowiakiem w rolach głównych – dowiedział się Press.pl.

– Serial będzie emitowany od września w TVN i równocześnie dostępny w Playerze – potwierdza Bogdan Czaja, group vicepresident programming & operations TVN Warner Bros. Discovery.

Czytaj też: Anna Wendzikowska żegna się z "Dzień dobry TVN"

"Herkules" miał mieć premierę w Playerze w kwietniu 2022 roku, był zapowiadany jako jedna z nowości w wiosennej ofercie serwisu. Nadawca debiut serialu jednak przesunął. Ostatecznie nie zdecydował się na udostępnienie produkcji w Playerze z wyprzedzeniem.

"Herkules" liczy osiem odcinków. W serialu tytułowy Herkules Nowak (w tej roli Rafał Maćkowiak) to analityk kryminologii i kryminalistyki, który kilka razy oblał egzamin do szkoły policyjnej. Przeciwieństwem Herkulesa jest policjantka Sylwia Mazur (Weronika Książkiewicz), która często działa intuicyjnie, chaotycznie i pod wpływem emocji.

Producentem "Herkulesa" jest Tomasz Cichoń. Od strony reżyserskiej serialem zajmuje się Bartosz Kruhlik. Za scenariusz odpowiadają Karolina Frankowska i Bartosz Janiszewski. Zdjęcia realizuje Weronika Bilska.

Czytaj też: Jak szefa KPRM przygotowywano do rozmowy z Piaseckim. Polityczny PR w mailach Dworczyka

(KOZ, 05.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.