Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Sierpień 03, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dominik Héjj pożegnał się z Polityką Insight i wzmacnia "Dziennik Gazetę Prawną"

Dominik Héjj jest autorem ekspertyz dotyczących Węgier, a także artykułów naukowych i dziennikarskich poświęconych Węgrom (screen Youtube.com/RMF 24)

Twórca serwisu Kropka.hu Dominik Héjj dołącza do redakcji "Dziennika Gazety Prawnej" (Infor PL). Ostatnie pół roku pracował w Polityce Insight jako analityk ds. europejskich.

"Po latach pisania z doskoku przechodzę na stałą współpracę, na którą ogromnie się cieszę. O #Węgry nie zapominam będzie także o nich, jednak nie ograniczam się wyłącznie do Budapesztu" – napisał w mediach społecznościowych Dominik Héjj.

Czytaj też: Helsińska Fundacja Praw Człowieka i Watchdog apelują do RPO ws. Polska Press

Dominik Héjj jest autorem ekspertyz dotyczących Węgier, a także artykułów naukowych i dziennikarskich poświęconych Węgrom. Pisał m.in. na łamach "Tygodnika Powszechnego", współpracował także z Polskim Radiem. W 2014 roku stworzył serwis Kropka.hu, dotyczącą polityki węgierskiej. Od 2013 roku jest nauczycielem akademickim.

(BAE, 03.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.