Dział: PRASA

Dodano: Lipiec 05, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Katarzyna Nocuń, Paulina Szewioła i Łukasz Guza opuszczają "Dziennik Gazetę Prawną"

Katarzyna Nocuń z "DGP" przeszła do Prawo.pl (fot. archiwum prywatne)

Z "Dziennika Gazety Prawnej" (Infor) odeszła Katarzyna Nocuń. Z tytułem żegnają się również Paulina Szewioła i Łukasz Guza, którzy - podobnie jak Nocuń - pracują w żółtych stronach.

Katarzyna Nocuń przeszła do serwisu Prawo.pl (Wolters Kluwer). Dziennikarką "DGP" była od wiosny 2019 roku, pracowała w dziale Samorząd i Administracja. Wcześniej była wydawczynią i producentką w Informacyjnej Agencji Radiowej. W latach 2007-2017 pracowała w Polskiej Agencji Prasowej, gdzie zajmowała się ochroną zdrowia, potem warszawskim samorządem i polityką.

Paulina Szewioła do "Dziennika Gazety Prawnej" przyszła blisko sześć lat temu, jest dziennikarką działów Kadry i Płace oraz Samorząd i Administracja. Z ustaleń "Presserwisu" wynika, że złożyła wypowiedzenie i w październiku zacznie pracę w "Rzeczpospolitej" (Gremi Media).

Czytaj też: "Newsweek" badany po zawiadomieniu Renaty Kim. Sekielski o "toksycznej atmosferze"

Łukasz Guza także pracuje w dziale Kadry i Płace, specjalizuje się w tematyce prawa pracy. Do zespołu "Dziennika Gazety Prawnej" (wtedy "Gazeta Prawna") dołączył w 2005 roku. Guza nową pracę w mediach zacznie również w październiku, obecnie jest na wypowiedzeniu. 

W pierwszym kwartale 2022 roku średnia sprzedaż "Dziennika Gazeta Prawna" wynosiła 33 256 egz. (dane PBC).

(KOZ, 05.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.