Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 23, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jakub Zygmunt wzmocni redakcję serwisu Focus.pl

Focus.pl pod koniec marca trafił do spółki WN Media Group (screen: Focus.pl)

Od 1 lipca w redakcji Focus.pl będzie pracował Jakub Zygmunt, który aktualnie jest wydawcą strony głównej Geekweek.interia.pl.

Jakub Zygmunt dla czytelników Focus.pl będzie pisał o paleontologii, historii i geologii. Będzie również wydawcą serwisu. - Jest idealną osobą dla naszego serwisu pod względem doświadczenia, kreatywności i wykształcenia, bo skończył geologię - mówi redaktor naczelny Focus.pl Sławomir Puławski. 

Z początkiem czerwca pracę w redakcji Focus.pl rozpoczął Marcin Powęska, dziennikarz naukowo-technologiczny, który odszedł z Interii po niemal 10 latach.

Serwis Focus.pl był przeznaczony do likwidacji w związku ze styczniową decyzją Burda Media Polska o zamknięciu wszystkich tytułów drukowanych pod marką „Focus” oraz magazynów „Samo Zdrowie” i „Elle Man”. Serwis przetrwał, bo pod koniec marca trafił do spółki WN Media Group.

(MZD, 23.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.