Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 15, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nawet Lewandowski podziękował Janiszowi - ostatni mecz kadry wielkiego dziennikarza

- Postanowiłem sobie, że będę pracować do końca roku - mówi Andrzej Janisz (screen YouTube.com/Polskie Radio)

Dziennikarz sportowy Andrzej Janisz ma współpracować z Polskim Radiem do końca roku, ale nie skomentuje już meczów Polaków na Mundialu w Katarze.

"Ja nie powiem państwu do usłyszenia, bo nie będziemy się już słyszeć z meczów reprezentacji Polski. To był mój ostatni mecz ze Stadionu Narodowego. I dziękuję za te długie, długie lata" – zakończył relację z wtorkowego spotkania Polska-Belgia w ramach Ligi Narodów na antenie Programu I Polskiego Radia.

Czytaj też: Radiowa Trójka bez Aleksandry Kaczkowskiej. Nie przedłużono jej umowy

– Jestem na emeryturze. Nie będę już robił meczów eliminacji, bo one są w przyszłym roku. Postanowiłem sobie, że będę pracować do końca roku – mówi "Presserwisowi" Andrzej Janisz.

Pytany o mistrzostwa świata w Katarze, które odbędą się w dniach 21 listopada-18 grudnia, odpowiada: – Do Kataru nie jadę, mistrzostwa będę obsługiwać z Warszawy. Nie będę robił reprezentacji Polski, tylko inne mecze.

Andrzej Janisz pracę w Programie I Polskiego Radia rozpoczął w 1983 roku.

Czytaj też: Ponad milion użytkowników przeczytało w WP tekst o zakonnicach znęcających się nad dziećmi

(KOZ, 15.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.