Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 01, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Z Canal+ Sport rozstają się Pełka, Gutka i Grabowski

Przemysław Pełka ma przejść do Viaplay (fot. Paweł Grochocki/East News)

Z Canal+ Sport po 10 latach odchodzi komentator Przemysław Pełka. Ze stacją żegnają się również Michał Gutka i Paweł Grabowski.

Odejście Przemysława Pełki udało nam się nieoficjalnie potwierdzić w Canal+. Według Sportowych Faktów WP Pełka przechodzi do Viaplay.

Przemysław Pełka w Canal+ Sport pracował od połowy 2012 roku. Komentował m.in. ligę angielską. Wcześniej przez 10 lat związany był z Polsat Sport. Pracę zawodową zaczynał w katowickim Radiu Flash, współpracował też z dziennikiem "Sport" i TVP Katowice.

Michał Gutka i Paweł Grabowski o odejściu z Canal+ poinformowali w mediach społecznościowych. "Koniec Premier League w Canal+ to również koniec mojej współpracy z tą stacją" - napisał Gutka na Twitterze.

Paweł Grabowski współpracował z Canal+ od 2011 roku, a Michał Gutka od 2017 roku. Obaj związani są z serwisem Newonce.sport.

Od sezonu 2022/2023 prawa do angielskiej ligi piłkarskiej przejmuje od Canal+ platforma Viaplay.

(KOZ, 01.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.