Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 01, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

RMN za tydzień powoła prezesów RDC i Radia PiK na kolejną kadencję

Tadeusz Deszkiewicz kieruje Radiem dla Ciebie od ponad sześciu lat (fot. Rdc.pl)

Rada Mediów Narodowych zajmie się 7 czerwca wyborem na kolejną kadencję prezesów mazowieckiego Radia dla Ciebie i Radia PiK z Bydgoszczy - dowiedział się "Presserwis".

Radiem dla Ciebie od lutego 2016 roku kieruje Tadeusz Deszkiewicz, a prezeską Radia PiK od kwietnia 2016 roku jest Jolanta Kuligowska-Roszak. Ich kadencje upłynęły, stąd w programie najbliższego posiedzenia Rady znalazło się powołanie szefów RDC i Radia PiK. 

Tadeusz Deszkiewicz jest również doradcą społecznym prezydenta Andrzeja Dudy. Pisaliśmy o nim w "Press". Przez lata był dziennikarzem Polskiego Radia. Jolanta Kuligowska-Roszak wcześniej zasiadała w radzie nadzorczej Radia PiK i była też wiceprezeską tej rozgłośni.

W okresie od listopada 2021 do kwietnia 2022 Radio dla Ciebie miało 1,9 proc. udziału w czasie słuchania w Warszawie, a Radio PiK - 5,5 proc. w Bydgoszczy (badanie Radio Track).

(KOZ, 01.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.