Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 22, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat ruszył z castingami do siódmej edycji "Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia"

W pierwszych pięciu edycjach szefem był Wojciech Modest Amaro, a w szóstej - Michał Bryś (na zdjęciu) (fot. materiały prasowe)

Polsat ogłosił castingi do siódmej edycji "Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia". Tym samym stacja potwierdziła ustalenia "Presserwisu" o powrocie programu na antenę po sześcioletniej przerwie. W show pojawi się nowy szef kuchni.

W trakcie internetowych castingów Polsat poszukuje osób potrafiących gotować, które będą gotowe zamieszkać przez kilka tygodni w odizolowanej od świata zewnętrznego wilii. Główną nagrodą będzie 100 tys. zł. Według regulaminu castingu zdjęcia do programu mogłyby rozpocząć się już w połowie kwietnia. Nowa edycja ma składać się z dziecięciu odcinków.

Czytaj też: Prezenterka Agata Wojtkowiak odeszła z kanału Wydarzenia 24

Siódmego sezonu "Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia" nie poprowadzą ani Wojciech Modest Amaro, ani Michał Bryś, którzy pojawiali się w tej roli w poprzednich seriach. W show wystąpi nowy szef kuchni. Stacja nie zdradza jeszcze jego nazwiska.

Ostatnią, szóstą edycję, jesienią 2016 roku, oglądało średnio 1,2 mln widzów (dane Nielsen Media). 

(MNIE, 22.03.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.