Dział: RADIO

Dodano: Luty 02, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Stanowski zamyka Weszło FM. “Radio nigdy nie było samowystarczalne”

Krzysztof Stanowski to współzałożyciel Kanału Sportowego i właściciel Weszlo.com (screen: YouTube/Kanał Sportowy)

Z końcem lutego przestanie działać internetowe radio sportowe Weszło FM. Właściciel stacji Krzysztof Stanowski tłumaczy decyzję nie najlepszymi wynikami finansowymi radia oraz konfliktem interesów z Kanałem Sportowym.

Kontaktowaliśmy się dziś przed 16.00 z Krzysztofem Stanowskim w celu potwierdzenia informacji dotyczącej zamknięcia radia, nie chciał jednak udzielać na ten temat żadnej informacji. 2,5 godz. później opublikował post, w którym potwierdził, że radio Weszło FM zostanie zamknięte. 

Stanowski zaznacza, że głównym powodem zamknięcia Weszło FM był fakt, że radio nigdy nie stało się samowystarczalne pod względem finansowym i musiał pokrywać koszty jego działalności przychodami z innych spółek – WeszloCom i WeszloTV. "Skoro przez cztery lata nie doszliśmy do momentu, w którym będziemy chociaż na zero, to uznałem, że nie będę dosypywał pieniędzy w nieskończoność" – napisał Stanowski. 

Czytaj też: Dobrze weszło. Rzecz o Kanale Sportowym, którego krytykować nikt nie chce

Drugim powodem, jaki podaje Stanowski jest konflikt interesów między Kanałem Sporotwym i Weszło FM. "Nie ma co ukrywać, że oba te projekty, w które byłem/jestem zaangażowany, wchodzą sobie w drogę".

Stanowski zapowiada, że nie zamierza rezygnować z działalności audio, dlatego zamiast nadawać live będą tworzyć serię regularnie ukazujących się podcastów. 

(BAE, 02.02.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.