Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 25, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Monika Brodka wspiera projekt "XPS Revolt" marek Dell i Intel EVO

(screen Youtube.com/ Uzdalnieni)

Dell i Intel EVO stratują z konkursem "XPS Revolt". W projekt zaangażowana jest piosenkarka Monika Brodka.

"XPS Revolt" by Brodka to konkurs skierowany do cyfrowych twórców, zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Uczestnicy mają przedstawić w nim prace ilustrujące, czym dla nich jest piękno, wolność i moc twórcza w czterech kategoriach: Dźwięk, Obraz, Ruch i Znak. W praktyce oznacza to: motyw muzyczny, grafikę, zdjęcie, kolaż, wideo, animację, efekt 3D czy typografię.

Efektem konkursu ma być film stworzony we współpracy z markami Dell i Intel oraz Moniką Brodką, w którym wykorzystane zostaną cztery najlepsze prace konkursowe.

Za koncept kreatywny i kompleksową obsługę "XPS Revolt" odpowiedzialna jest agencja reklamowa Pakaya. W kampanii wykorzystano artystyczne wideo wymyślone i wyreżyserowane przez Monikę Brodkę wspólnie z Przemkiem Dzienisem, reżyserem reklam i wideoklipów. Film zrealizowało studio produkcyjne Papaya Films. Za zakup mediów odpowiedzialny jest MediaHub.

(AMS, 25.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.