Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 26, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ewa Lampart po 12 latach żegna się z Grupą ZPR Media

Ewa Lampart odchodzi z Grupy ZPR Media za porozumieniem stron (fot. materiały prasowe)

Z Grupy ZPR Media po 12 latach pracy odchodzi Ewa Lampart, dyrektorka generalna Grupy Super Express.

Ewa Lampart rozstaje się z grupą za porozumieniem stron. - Decyzja o odejściu nie była łatwa - przyznaje Lampart. - To były niezwykłe lata pracy nad umacnianiem marki Super Express i rozwojem zapewniającym wzrost konkurencyjności naszej oferty na rynku - stwierdza.

Zbigniew Benbenek, przewodniczący rady nadzorczej Grupy ZPR Media, komentuje, że Ewa Lampart dzięki "jej umiejętnościom przywódczym i ogromnemu oddaniu, wniosła znaczący wkład do rozwoju Grupy ZPR Media". 

Ewa Lampart w latach 2011-2018 była wiceprezeską ZPR Media SA, odpowiadając za markę Super Express, w okresie 2013-2018 była prezeską zarządu spółki TV Spektrum, nadawcy naziemnych Fokus TV i Nowa TV. Od 2019 roku zajmowała stanowisko dyrektorki generalnej Grupy Super Express i Wydawnictwa Harde.

Przed dołączeniem do Grupy ZPR Media, od 2003 do 2010 roku Ewa Lampart pracowała w Axel Springer Polska, gdzie była m.in. dyrektorką działu marketingu prasy codziennej i dyrektorką nowych projektów biznesowych "Faktu". Wcześniej - od 1994 roku - Lampart związana była z agencją mediową MPG Media Planning Group.

(KOZ, 26.11.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.