Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 05, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anna Groß w zespole Mariel & Haan Communication

Anna Groß ma wspierać działania public relations międzynarodowych klientów agencji (fot. materiały prasowe)

Agencja Mariel & Haan Communications powiększyła zespół o Annę Groß, PR manager, która ma wspierać działania public relations międzynarodowych klientów firmy z branży nieruchomości.

Anna Groß w Polsce wcześniej pełniła funkcję rzeczniczki prasowej Grupy Ubezpieczeniowej Uniqua. Pracowała również w zespole prasowym mBanku oraz łódzkiego centrum handlowo-rozrywkowego Manufaktura.

W 2011 roku objęła stanowisko international marketing manager w centrali Grupy Uniqua w Wiedniu, gdzie przez cztery lata odpowiadała za działania komunikacyjne i wizerunek marki w Europie Środkowej. Następnie przez dwa lata była szefową działu marketingu w firmie telekomunikacyjnej Vodafone na Malcie. Od trzech lat mieszka w Niemczech, gdzie rozwijała rodzinną firmę deweloperską Bavest.

Mariel & Haan Communications to agencja oferująca wsparcie w komunikacji, marketingu i sprzedaży dla sektora nieruchomości, budownictwa, turystyki i wypoczynku. W jej portfolio znajdują się prestiżowi klienci z branży, tacy jak Urban Life Institute Polska, NREP, Accolade, Sun & Snow.

(AMS, 05.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.