Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 08, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Skazana" z Agatą Kuleszą kolejną produkcją Playera. Premiera jeszcze w tym roku

"Skazana" to historia na motywach książki Ewy Ornackiej "Skazane na potępienie" (fot. materiały prasowe)

Jeszcze w tym roku w serwisie Player, należącym do TVN Discovery Polska, pojawi się kolejna produkcja Player Original - serial "Skazana" z Agatą Kuleszą w roli głównej.

"Skazana" to historia na motywach książki Ewy Ornackiej "Skazane na potępienie". Ponadto wiele z postaci przedstawionych w serialu inspirowanych jest prawdziwymi przestępczyniami, znanymi z pierwszych stron gazet.

Akcja ośmioodcinkowego serialu dzieje się w zamkniętym zakładzie karnym dla kobiet. Agata Kulesza gra sędzię Alicję Mazur oskarżoną o zabójstwo, którego nie popełniła. Trafia do więzienia, gdzie musi przetrwać wśród kobiet, na które sama wydała wcześniej wyrok. Obok Kuleszy w serialu pojawią się m.in. Michał Czernecki (mąż Alicji), Bartłomiej Topa (przyjaciel Alicji) i Martyna Byczkowska (córka Alicji).

Projekt od początku rozwijany jest przez zespół produkcji fabularnej TVN. Scenariusz powstawał pod nadzorem Katarzyny Śliwińskiej-Kłosowicz. Główną scenarzystką jest Karolina Szymczyk-Majchrzak, z którą współpracują Ewa Popiołek i Ewa Ornacka. Za reżyserię odpowiada Bartosz Konopka, a za zdjęcia Paweł Flis.

Player Original to produkcje własne Playera, realizowane specjalnie na zamówienie serwisu i dostępne ekskluzywnie w Playerze. Do tej pory w bibliotece znalazły się m.in. seria "Chyłka", "Szadź", "Żywioły Saszy – Ogień", "Nieobecni" i "Mamy to!".

(KOZ, 08.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.