Dział: RADIO

Dodano: Luty 23, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio 357 od poniedziałku do czwartku nadaje do północy

Radio 357 nadaje teraz w tygodniu do 24 (fot. Darek Kawka/Radio 357)

Radio 357, tworzone przez byłych dziennikarzy Programu III Polskiego Radia, wydłużyło czas nadawania. 

Do tej pory Radio 357 od poniedziałku do czwartku emitowało audycje do 22. Od tego tygodnia w te dni stacja nadaje już do północy - między 22 a 24 nadawane są programy muzyczne. 

W poniedziałki audycję jazzową "Cool kid od jazz" prowadzi Marta Kula, we wtorki "Włącz ten hałas" z ciężkimi brzmieniami - Łukasz Dunaj, w środę - hiphopową "Naturalną selekcję" - Marta Malinowska, a w czwartki "Neurotransmisję" z muzyką elektroniczną - Bartosz Schmidt.

Do grona prowadzących Radia 357 dołączyła również Paulina Wilk, która w niedziele o 20 ma audycję "Wojna i spokój. Rozmowy o czytaniu". W weekendy audycje nadawane są nadal od 9 do 23.

Radio 357 rozpoczęło nadawanie 5 stycznia. W pierwszym miesiącu działalności stream radia uruchomiono 34 mln razy na 2,5 mln urządzeń. Rozgłośnię na Patronite.pl wspiera 27 tys. użytkowników, którzy miesięcznie deklarują wpłacanie ok. 600 tys. zł.

(KOZ, 23.02.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.