Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 13, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Aliaksandr Sasha Kanavalau art directorem w studiu Coloroffon

Aliaksandr Sasha Kanavalau w Coloroffonie będzie odpowiadał za wzmocnienie i rozwój reklamowego działu 2D/3D (fot. Wojciech Ciszkiewicz)

Do zespołu Coloroffonu dołączył Aliaksandr Sasha Kanavalau – reżyser, charakter designer i malarz. Dla branży reklamowej tworzy od ponad 20 lat. 

Coloroffon od 2015 roku zajmuje się postprodukcją filmową i reklamową. W portfolio firmy są m.in.: Żabka, meble Agata, Selgros, mBank, Kaufland, Orange czy Ikea.
Studio zajmuje się także postprodukcją filmów fabularnych, dokumentalnych i seriali. Coloroffon jest koproducentem i wykonawcą animacji oraz efektów specjalnych do filmu „Sala samobójców. Hejter” w reżyserii Jana Komasy.

Kanavalau był wcześniej związany z firmami Lunapark i Platige Image, jest zdobywcą nagród na festiwalach KTR i Złote Orły.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(CP, 13.01.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.