Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 13, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zmiany w radzie nadzorczej Sigmy Bis

Do rady nadzorczej Sigmy Bis wszedł przedstawiciel PZU (fot. materiały prasowe)

Marcin Stefaniak, dyrektor biura komunikacji korporacyjnej PZU, wszedł w skład rady nadzorczej agencji mediowej Sigma Bis. Zastąpił Andrzeja Liberadzkiego.

Andrzej Liberadzki, były prezes Radia Gdańsk, zrezygnował z zasiadania w radzie nadzorczej Sigmy Bis, agencji założonej przez PKN Orlen i PZU. Zasiadał w niej od października 2019 roku. Decyzją walnego zgromadzenia na jego miejsce wszedł przedstawiciel PZU Marcin Stefaniak.

Ponadto w radzie nadzorczej Sigmy Bis zasiadają: Jakub Maciejak, Jarosław Sosiński, Joanna Zakrzewska i Wojciech Iwanicki. Prezesem agencji jest Marcin Dec. 

Agencja mediowa Sigma Bis powstała pod koniec 2019 roku. Od marca ub.r. planuje media dla Orlenu, a od września dla PZU. W ub.r. zajęła się także obsługą należącej do Grupy PZU firmy ubezpieczeniowej Link4, obsługą mediową Grupy Energa, a ostatnio także FoodCare, firmy z sektora FMCG.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(IKO, 13.01.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.