Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 16, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Patrycja Matuszewska menedżerką The Story Lab Polska

Patrycja Matuszewska pracowała wcześniej przy realizacji programów telewizyjnych (fot. materiały prasowe)

Patrycja Matuszewska, producentka "Perfekcyjnej pani domu" TVN i była szefowa ”Pytania na śniadanie" TVP 2, została menedżerką polskiego oddziału The Story Lab, działającego od ponad roku w strukturze Dentsu Aegis Network Polska.

The Story Lab do tej pory zajmował się wyłącznie dystrybucją formatów z globalnego katalogu TSL. Polski oddział wprowadził format "Ninja Warrior", pokazywany w Polsacie.

Jak podano w komunikacie, obecnie The Story Lab Polska rozwija działania produkcyjne, "by jako jeden z nielicznych oddziałów TSL na świecie, oprócz dystrybucji, zajmować się także produkcją nowych formatów".

The Story Lab Polska skorzysta także z zasobów domu produkcyjnego Propeller Film, również należącego do Dentsu Aegis Network Polska.

"Mam nadzieję, że przygotowywane przez nas projekty oraz nowy zespół, z Patrycją na czele, zachęci klientów do częstszego i odważniejszego korzystania z form wideo, wykraczających poza klasyczne realizacje reklamowe, a emitentom i nadawcom pozwoli rozszerzyć ofertę projektów specjalnych" - powiedział, cytowany w komunikacie, Jarosław Boliński, dyrektor zarządzający Propeller/TSL.

Patrycja Matuszewska w latach 2012-2013 była szefową "Pytania na śniadanie" TVP 2. Wcześniej pracowała przy takich formatach TVN jak "Mam talent" i "X-Factor". Była producentką "Perfekcyjnej pani domu" TVN. 

The Story Lab zajmuje się produkcją i dystrybucją formatów telewizyjnych, filmów oraz kontentu wideo. Jednocześnie oferuje reklamodawcom rozwiązania w zakresie promocji i partnerstw w ramach kreowanych przez siebie formatów. Komórka działa na 16 rynkach świata, w tym w Londynie, Los Angeles, Szanghaju, Moskwie, Paryżu, Madrycie i Bombaju.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 16.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.