Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 12, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN: "Usta Usta" w niedziele wieczorem, a "Chyłka - kasacja" - we wtorki

Serial "Usta Usta" nadawany będzie w niedziele po "MasterChefie" (fot. materiały prasowe)

Serial komediowo-obyczajowy "Usta Usta", wracający do TVN po dziewięciu latach, emitowany będzie w niedzielne wieczory. Z kolei seria "Chyłka - kasacja" nadawana ma być we wtorki.

Serial "Usta Usta" oglądać będzie można od 6 września co tydzień o 21.30, po kulinarnym talent show "MasterChef". Produkcja liczy sześć odcinków. W "Usta Usta" grają m.in. Paweł Wilczak, Sonia Bohosiewicz, Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Popławska i Marcin Perchuć.

Po zakończeniu emisji "Usta Usta" w tym samym paśmie TVN prawdopodobnie pokaże nowy serial komediowy "Królestwo kobiet" z Krystyną Jandą, Gabrielą Muskałą, Karoliną Gruszką i Aleksandrą Adamską.

Serial "Chyłka - kasacja" miał trafić do wiosennej ramówki i być pokazywany w soboty o 20, ale ostatecznie się w niej nie znalazł. Jesienią produkcja nadawana będzie we wtorki o 21.30 (od 1 września).

We wrześniowej ramówce TVN nie będzie jeszcze nowych odcinków telenoweli "Brzydula", która jesienią - po 11 latach - wraca na antenę. Ponadto stacja zrezygnuje z transmitowania części porannego programu TVN 24 "Wstajesz i wiesz" na głównej antenie.

(KOZ, 12.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.