Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 08, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kompania Piwowarska startuje z Lech Music Festiwale Inaczej

Do przedsięwzięcia zaangażowano dziesięciu artystów, których nazwiska mają być dla fanów niespodzianką (fot. materiały prasowe)

Kompania Piwowarska wraz z Alkopoligamią organizują Lech Music Festiwale Inaczej.

Lech Music Festiwale Inaczej to cykl internetowych wydarzeń muzycznych sygnowanych marką piwa Lech Premium i projektu Albo Inaczej, realizowanego przez Alkopoligamię. W przedsięwzięcie zaangażowano dziesięciu artystów, którzy przygotują pięć aranżacji muzycznych (będą to interpretacje utworów polskiego hip-hopu) i nagrają płytę winylową. Pierwszy utwór (w formie teledysku) zostanie opublikowany 20 lipca na kanale Alkopoligamia na YouTube i na stronie Lech.pl.

Organizatorzy nie podają, którzy artyści zaangażowali się w projekt – ma to być niespodzianką dla fanów. Kolejne teledyski będą publikowane co tydzień do połowy sierpnia.

(IKO, 08.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.