Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 02, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mural w stolicy od Grupy NaTemat z podziękowaniami dla służby zdrowia

Mural powstał na ścianie kamienicy przy ul. Tamka 37 na Powiślu (fot. materiały prasowe)

W ramach kampanii społecznej Grupy NaTemat na warszawskim Powiślu powstał mural, na którym zamieszczono podziękowania dla służby zdrowia za wysiłek lekarzy i pielęgniarek w dobie pandemii koronawirusa.

Mural powstał na ścianie kamienicy przy ul. Tamka 37. Zajmuje powierzchnię 210 metrów kwadratowych. Prace trwały przez ostatni tydzień marca. Ich efekt będzie można oglądać przez cały kwiecień.

Galeria: Mural od Grupy NaTemat

„Nie było i długo nie będzie wydarzenia, które tak mocno zajmowało głowy i życia Polaków, jak pandemia koronawirusa. Czuliśmy, że emocja, którą chcemy oddać, musi być w ważnej społecznie sprawie i może być tylko jedna: pozytywna wdzięczność względem całej służby zdrowia i zwrócenie uwagi na problemy, z jakimi się mierzą. Każdego dnia można przeczytać lub zobaczyć ich szokujące relacje z pierwszego frontu walki. Wiecznie niedoceniani, wiecznie przepracowani. Postawiliśmy na mural, który doskonale przekazuje to wszystko na jednym obrazie, jest trwały, wyjątkowy i po prostu piękny” – wyjaśnia, cytowany w komunikacie Michał Mańkowski, redaktor naczelny i członek zarządu Grupy NaTemat.

Mural powstał przy współpracy ze studiem Good Looking. Projektanci zrezygnowali z części wynagrodzenia, a wspólnota mieszkaniowa Tamka 37 bezpłatnie udostępniła ścianę budynku.

W listopadzie 2018 roku Grupa NaTemat wynajęła billboard na Times Square, na którym wyświetliła spot z okazji 100-letnia odzyskania niepodległości. Przed rokiem wydawca postawił "Trzy billboardy za Sieradzem”.

(PAZ, 02.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.