Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 02, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Szukamy dziennikarza, dołącz do nas!

fot. Andrian Valeanu/ Pixabay

Szukamy dziennikarza do „Presserwisu” - codziennego newslettera branżowego (media, reklama, marketing i PR). Praca zdalna lub w redakcji w centrum Warszawy (gdy minie zagrożenie epidemiczne).

KOGO SZUKAMY: Dziennikarza, który będzie przygotowywał własne newsy do „Presserwisu” i teksty do magazynu "Press".

CZEGO OCZEKUJEMY: doświadczenia w dzienniku, medium branżowym lub portalu, umiejętności wyszukiwania tematów i nawiązywania kontaktów z informatorami oraz bardzo dobrej organizacji pracy. Znajomość branży mediowo-reklamowej będzie dodatkowym atutem.

CO OFERUJEMY: umowę o pracę lub współpracę, po czasie próbnym spersonalizowany pakiet medyczny, możliwość rozwoju zawodowego pod kierunkiem doświadczonych redaktorów.

Zgłoszenia, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji, prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@press.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

(CP, 02.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.