Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 19, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Group One stworzyła w Rosji oddział agencji SalesTube

"SalesTube w Rosji to połączenie naszego doświadczenia w obszarze GMP z kompetencjami rosyjskiego partnera, jego ugruntowaną pozycją i znajomością rynku" - informuje dyrektor zarządzająca SalesTube (fot. materiały prasowe)

Grupa komunikacyjna Group One utworzyła w Moskwie oddział agencji SalesTube we współpracy z rosyjską agencją digitalową Artox Media.

SalesTube, która od dwóch lat współpracuje z Artox Media, rozwija filię one stop shop dla e-commerce w Rosji. Oznacza to, że dotychczasowa współpraca w obszarze paid social została rozszerzona o kompetencje w ramach Google Marketing Platform.

"W obszarze technologii i danych SalesTube współpracuje z podmiotami z blisko 20 krajów europejskich. Rynek rosyjski był dla nas naturalnym wyborem na otwarcie nowej filii ze względu na jego dynamikę wzrostu oraz bliską współpracę z Artox Media. SalesTube w Rosji to połączenie naszego doświadczenia w obszarze GMP z kompetencjami rosyjskiego partnera, jego ugruntowaną pozycją i znajomością rynku" - informuje Joanna Czekaj, dyrektor zarządzająca SalesTube, która wraz z Bartoszem Krzewskim, COO Group One Media, odpowiada za rozwój biznesu na rynku wschodnim.

(IKO, 19.02.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.