Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 27, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Niezalezna.pl przyznała Nagrodę Prometejską im. Lecha Kaczyńskiego

Nagroda Prometejska im. Lecha Kaczyńskiego ma być przyznawana co roku (screen: Twitter/niezaleznapl)

Portal Niezalezna.pl po raz pierwszy przyznał Nagrodę Prometejską im. Lecha Kaczyńskiego. Nagrodę główną otrzymał Krzysztof Szczerski, szef gabinetu prezydenta RP. Laureatami zostali też minister rolnictwa Jan Ardanowski i prezes PKN Orlen Daniel Obajtek. Specjalne wyróżnienie, Nagrodę Międzymorza, otrzymał Andrzej Duda.

Nagrodę przyznano podczas gali z okazji 11. rocznicy powstania portalu Niezalezna.pl w Galerii Porczyńskich w Warszawie. Wydawcą Niezalezna.pl jest spółka Słowo Niezależne, kontrolowana przez Tomasza Sakiewicza, redaktora naczelnego "Gazety Polskiej" i powiązaną ze środowiskiem PiS spółkę Srebrna.

Jak wynika z danych Gemius/PBI, w sierpniu portal Niezalezna.pl odwiedziło 1,55 mln użytkowników (wzrost o 6,89 proc. w porównaniu z lipcem).

Galeria: "Solid Gold"

(JSX, 27.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.