Dział:

Dodano: Maj 30, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Szukamy dziennikarza, dołącz do nas!

Szukamy dziennikarza do „Presserwisu” - codziennego newslettera branżowego (media, reklama, marketing i PR). Praca w warszawskiej redakcji.

KOGO SZUKAMY: Dziennikarza, który będzie przygotowywał własne newsy do „Presserwisu”. Tematyka: reklama (agencje reklamowe, mediowe), PR i media. 

CZEGO OCZEKUJEMY: co najmniej trzyletniego doświadczenia w dzienniku lub portalu, umiejętności wyszukiwania tematów i nawiązywania kontaktów z informatorami oraz bardzo dobrej organizacji pracy. Znajomość branży reklamowo-mediowej będzie dodatkowym atutem. 

CO OFERUJEMY: konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia, rozwój zamiast nudy, umowę o pracę.

Nasza redakcja mieści się w samym centrum Warszawy (widok z okna na PKiN i park Świętokrzyski), więc korki w Mordorze nas nie dotyczą.

Zgłoszenia, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji, prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@press.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. 

(CP, 30.05.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.