Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 22, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Publicis wspiera odbudowę Notre Dame

(screen: YouTube/

Francuski holding reklamowy Publicis przygotował kampanię społeczną mającą na celu wsparcie zbiórki funduszy na odbudowę zniszczonej przez pożar katedry Notre Dame.

Kampania prowadzona jest pod hasłem "Parce que c'est Notre Dame" (tłum. "Bo to jest Notre Dame") i zachęca do wpłat drobnych kwot (od 1 do 5 euro) na konto fundacji Fondation du Patrimoine, która odpowiada za odbudowę katedry. W kampanię włączyły się firmy Metrobus i JCDeacaux udostępniając darmową powierzchnię reklamową.

(LL, 22.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 23, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Adidas pozostanie sponsorem Realu Madryt - to największa umowa sponsorska klubu

(screen: YouTube)

Adidas, niemiecki producent sprzętu i akcesoriów sportowych, przedłużył umowę sponsorską z hiszpańskim klubem piłkarskim Real Madryt.

Jak donosi sportowy dziennik “Marca”, Adidas i Real uzgodnili warunki przedłużenia obecnej, wygasającej w 2020 roku umowy. Ustalono, że niemiecka firma pozostanie sponsorem piłkarzy z Madrytu co najmniej do 2031 roku. Wartość porozumienia szacowana jest na 120 mln euro za sezon. W sumie może ona sięgnąć 1,6 mld euro w zależności od wyników osiąganych przez klub. “Marca” podaje, że jest to największa umowa sponsorska w historii Realu Madryt.

(LL, 23.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.