Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Marzec 25, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Katarzyna Mazurkiewicz odpowiada za komunikację w Ergo Hestia

Katarzyna Mazurkiewicz do Ergo Hestii przeszła z Kulczyk Investments (fot. materiały prasowe)

Katarzyna Mazurkiewicz objęła w Ergo Hestia stanowisko dyrektora komunikacji.

Wakat na tym stanowisku był od jesieni 2018 roku, kiedy z firmą rozstał się Mikołaj Kunica. Mazurkiewicz do Ergo Hestii przeszła z Kulczyk Investments, gdzie była rzecznikiem prasowym i dyrektorem komunikacji korporacyjnej. Wcześniej pracowała m.in. w Luma Investments, Polskich Kolejach Państwowych i Totalizatorze Sportowym.

 

(AMS, 25.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Marzec 22, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agnieszka Michajłow po odejściu z Radia Gdańsk pracuje w Porcie Lotniczym Gdańsk

Agnieszka Michajłow przez 25 lat była dziennikarką Radia Gdańsk (fot. archiwum prywatne)

Wieloletnia dziennikarka Radia Gdańsk Agnieszka Michajłow, która po 25 latach musiała odejść z tej rozgłośni, rozpoczęła pracę w Porcie Lotniczym Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

- Otwieram nowy etap w życiu - mówi Agnieszka Michajłow. W gdańskim porcie lotniczym pełni funkcję specjalisty ds. komunikacji. - Zawsze postrzegałam tę firmę jako rozwojową i z dużym potencjałem. Przyjemnie jest pracować w takim miejscu - dodaje.

Agnieszka Michajłow rozstała się z Radiem Gdańsk z końcem lutego, formalnie za porozumieniem stron. Jesienią prezes rozgłośni Dariusz Wasielewski poinformował działające w niej związki zawodowe, że chce rozwiązać umowę z Agnieszką Michajłow - a także z Jackiem Naliwajkiem - z powodu utraty zaufania. 

Michajłow w zeszłym roku po 18 latach przestała prowadzić w rozgłośni poranne rozmowy. Została wtedy kierownikiem redakcji reportażu, zachowując stanowisko zastępcy sekretarza programu w Radiu Gdańsk.

(KOZ, 22.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.