Dział: INTERNET

Dodano: Luty 12, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Onet przebudował studio wideo

Przebudowane studio Onetu zadebiutowało w programie "Misja futbol" (fot. materiały prasowe)

Studio, w którym realizowane są programy wideo Onet.pl (RAS Polska), ma nową scenografię i ekrany w jakości wyższej niż 4K.

Studio Onetu przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie zostało wyposażone w trzy niezależne wyświetlacze multimedialne, na które składają się monitory o przekątnej 55 cali każdy.

Największa ze ścian składa się z dziewięciu monitorów w układzie 3x3. Druga ściana, umieszczona centralnie za stołem prowadzącego, składa się z sześciu monitorów w układzie 2x3. Najmniejsza to pionowy rząd trzech monitorów. Monitor jest zainstalowany także w stole prowadzącego.

System wyposażony w nowy procesor graficzny pozwala m.in. na wyświetlanie zdjęć i materiałów wideo w dowolnie wybranym miejscu poszczególnych ekranów oraz na wprowadzenie nowych formatów programów np. prowadzenie rozmów wideo z prezenterami w terenie.

Press

(fot.materiały prasowe)

Onet udostępnił ostatnio pakiet Bezpieczna Poczta, który umożliwia m.in. weryfikację dwuetapową przy logowaniu na konto e-mail.

(PD, 12.02.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.