Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 12, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Maciej Kurzajewski poprowadzi "The Wall. Wygraj marzenia" w TVP 1

Odcinki teleturnieju prowadzonego przez Macieja Kurzajewskiego emitowane będą od 1 marca (fot. Karol Piechocki)

Dziennikarz sportowy Maciej Kurzajewski zastąpi Pawła Orleańskiego w roli prowadzącego czwarty sezon teleturnieju "The Wall. Wygraj marzenia" w TVP 1.

TVP nie podała powodów zmiany gospodarza programu. W komunikacie podkreślono, że Maciej Kurzajewski jest "doskonale znany widzom Telewizji Polskiej, przede wszystkim z relacjonowania najważniejszych wydarzeń sportowych oraz prowadzenia Wielkich Testów".

Pierwsze trzy sezony "The Wall. Wygraj marzenia" prowadził Paweł Orleański, który o tym, że nie będzie już gospodarzem teleturnieju poinformował na Facebooku. "Nie będę przed Wami ukrywał, że jest to dla mnie zaskakująca i bolesna wiadomość" – napisał prezenter.

Teleturniej zadebiutował w TVP 1 we wrześniu 2017 roku. Nowe odcinki oglądać będzie można w piątki o 20.35, od 1 marca.

(KOZ, 12.02.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 12, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

José Mourinho ma nową pracę. W rosyjskiej telewizji

Mourinho współpracował z RT podczas ostatniego mundialu w Rosji (screen z Youtube/ RT)

José Mourinho, jeden z najbardziej znanych trenerów piłkarskich na świecie, będzie gospodarzem programu poświęconego rozgrywkom Ligi Mistrzów UEFA w rosyjskiej telewizji RT (wcześniej Russia Today).

RT potwierdziła, że prowadzony przez Mourinho program będzie nosić nazwę “On the Touchline with José Mourinho”. Ma być emitowany co dwa tygodnie od 7 marca do 1 czerwca. W swojej audycji portugalski trener będzie szczegółowo analizować spotkania Ligi Mistrzów.

Mourinho współpracował z RT podczas ostatniego mundialu w Rosji. W grudniu ub.r. szkoleniowiec został zwolniony z Manchesteru United.  

(LL, 12.02.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.