Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 12, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP zmienia prowadzącego "The Wall. Wygraj marzenia"

"Nie będę ukrywał, że to dla mnie zaskakująca i bolesna wiadomość" - napisał na Facebooku Paweł Orleański (fot. materiały prasowe)

Paweł Orleański nie będzie już prowadzić w TVP 1 teleturnieju "The Wall. Wygraj marzenia". Program ma mieć nowego gospodarza.

Orleański poinformował o tym na swoim profilu na Facebooku. "Decyzją TVP program zostaje na antenie z »nowym prowadzącym«" – napisał prezenter. "Nie będę przed Wami ukrywał, że jest to dla mnie zaskakująca i bolesna wiadomość. Te wspólne trzy sezony, dające w sumie aż 52 odcinki wspaniałej przygody, były dla mnie cudownym doświadczeniem i ogromną zawodową lekcją" – napisał.

Prowadzony przez Pawła Orleańskiego teleturniej "The Wall. Wygraj marzenia" zadebiutował we wrześniu 2017 roku. Emitowany jest w piątki o 20.35. Nowe odcinki oglądać będzie można od marca. Powstał na licencji amerykańskiego programu "The Wall".

Producentem "The Wall. Wygraj marzenia" jest EndemolShine Polska.

(KOZ, 12.02.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.