Dział:

Dodano: Styczeń 04, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

„Press” szuka asystenta lub asystentki działu reklamy i eventów

Wydawca magazynu "Press", newslettera „Presserwis" oraz organizator konkursów Grand Press, Grand Press Photo, Grand Video Awards szuka

asystenta/asystentki działu reklamy i eventów

Miejsce pracy: Poznań

Stawiamy na kreatywność, dobrą organizację czasu pracy, umiejętność pracy w zespole, radzenie sobie ze stresem.       
 
Mile widziane doświadczenie w dziale sprzedaży, niekoniecznie w mediach.

Jeśli chcesz współtworzyć przyjacielski klimat tego miejsca, będzie nam bardzo miło, jeśli prześlesz swoje CV oraz list motywacyjny. Wystarczy kilka szczerych słów o sobie, o tym, czego szukasz i co jest dla Ciebie ważne w nowej pracy.

CV i list motywacyjny prześlij na: rekrutacja@press.pl. Pamiętaj, by dołączyć klauzulę o danych osobowych.

Zadzwonimy do Ciebie i zaprosimy na rozmowę do biura przy ulicy Mazowieckiej w Poznaniu. Bądźmy w kontakcie.

Przed spotkaniem przeczytaj o nas.

(04.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Temat: film

Dział:

Dodano: Styczeń 07, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Po tragedii w Koszalinie wstrzymano polską premierę filmu „Escape Room”

Światowa premiera filmu odbyła się 3 stycznia (screen: Youtube.com/Sony Pictures Entertainment)

United International Pictures, dystrybutor amerykańskiego horroru "Escape Room" w reż. Adama Robitela, wstrzymał - na czas nieokreślony - premierę filmu w Polsce. Decyzję podjęto w związku z tragicznym pożarem, do którego doszło w piątek w koszalińskim escape roomie.

"Escape room", którego światowa premiera odbyła się 3 stycznia, miał trafić na ekrany polskich kin 11 stycznia. Film w reż. Adama Robitela opowiada historię sześciu osób, które pewnego dnia otrzymują tajemnicze przesyłki z zaproszeniem do otwartego niedawno escape roomu. W nagrodę za rozwiązanie zagadek logicznych i wyjście z pułapki mają otrzymać milion dolarów. Okazuje się jednak, że stawką w grze jest nie tylko majątek, ale również życie uczestników. W filmie występują m.in. Taylor Russell, Logan Miller, Deborah Ann Woll, Tyler Labine i Jay Ellis.

W piątek w escape roomie w Koszalinie wybuchł pożar, w wyniku którego zginęło pięć piętnastolatek, a poważnie ranny został 25-letni mężczyzna. W niedzielę Miłoszowi S., wnukowi osoby, która zarejestrowała działalność gospodarczą i prowadziła escape room w Koszalinie, prokuratura postawiła zarzut umyślnego stworzenia niebezpieczeństwa wybuchu pożaru w escape roomie i nieumyślnego doprowadzenia do śmierci osób.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(PAP, PAZ, 07.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.