Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 10, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

NaTemat.pl wyświetla film o Polsce na Times Square w Nowym Jorku

W spocie pojawia się m.in. Lech Wałęsa (screen: Youtube.com/naTemat.pl)

Redakcja NaTemat.pl wynajęła billboard na nowojorskim Times Square, na którym wyświetlany jest przygotowany przez nią spot pt. „100 years of awesomeness", czyli "100 lat niesamowitości”.

„Długo zastanawialiśmy się, jak uczcić tę wyjątkową i okrągłą rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Wbrew temu, co może się wielu osobom wydawać, Polska jest świetnym krajem, dlatego postanowiliśmy przypomnieć o tym Polakom, a jednocześnie powiedzieć to... całemu światu. Specjalnie na 100-lecie wynajęliśmy największy pojedynczy billboard w samiutkim centrum nowojorskiego Times Square, by wyświetlić na nim krótki spot o naszym kraju” - wyjaśnia Michał Mańkowski, redaktor naczelny NaTemat.pl. 

 

Redakcja zarezerwowała baner reklamowy już pół roku temu. Spot jest wyświetlany w ten weekend co godzinę dwukrotnie. Na ekranie pojawiają się m.in. Lech Wałęsa, Robert Lewandowski, Aleksander Doba, Wiedźmin i reprezentacja Polski w siatkówce.  

(PAZ, 10.11.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 13, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anna Lewandowska ambasadorką marki Huawei

Anna Lewandowska dołączyła do #TeamHuawei (fot. materiały prasowe Huawei)

Trenerka fitness Anna Lewandowska została twarzą producenta telefonów Huawei.

Nową ambasadorkę marki ogłoszono podczas premiery smartfonów z serii Huawei Mate 20. Ambasadorem Huawei w Polsce wcześniej był mąż Anny Lewandowskiej - Robert Lewandowski, piłkarz reprezentacji Polski i Bayernu Monachium. Lewandowska nie występuje w kampanii Huawei Mate 20, która rozpoczęła się pod koniec października (za kreację odpowiada agencja DDB&tribal). 

W skład tak zwanego #TeamHuawei wchodzą już Kuba Wojewódzki, Sarsa, Jankes, Karolina Pisarek, Marta Wierzbicka, Jakob Kosel, Damian Kordas, twórczynie kanału Szparagi, Błażej Jeliński i Michał WES Wesołek.

(IKO, 13.11.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.