Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 08, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Beata Żebrowska dyrektorem działu wideo Gazeta.pl

Beata Żebrowska odpowiada za rozwój produktu wideo portalu Gazeta.pl (fot. materiały prasowe)

Beata Żebrowska została dyrektorem działu wideo Gazeta.pl (Agora SA). Zastąpiła na tym stanowisku Annę Gumkowską, która rozstała się z firmą.

Żebrowska odpowiada za rozwój produktu wideo portalu – zarówno autorskich produkcji, jak i oferty reklamowej. Przed przejściem do Agory przez prawie cztery lata pracowała jako head of content marketing & native w Media Impact Polska. Wcześniej była związana z Grupą Onet, gdzie pracowała na stanowisku project managera, i biurem reklamy Burda Media jako senior account executive.

Anna Gumkowska była związana z Agorą od 2007 roku. Od stycznia 2016 do końca września 2018 roku łączyła obowiązki dyrektora działu wideo z kierowaniem serwisami lifestylowymi Grupy Gazeta.pl. Wcześniej była dyrektorem content marketingu i pracowała w dziale przygotowującym projekty specjalne w mediach Agory.

(PD, 08.11.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.