Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 12, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Martyna Wojciechowska z nowym programem w Travel Channel

Widzowie "10/10" zobaczą niepublikowane materiały z programu Martyny Wojciechowskiej "Kobieta na krańcu świata" (screen: travelchanneltv.pl)

W sobotę 13 października na antenie kanału podróżniczego Travel Channel (Grupa TVN i Discovery) zadebiutuje program "10/10".

"10/10" to seria przygotowana z okazji jubileuszu 10-lecia programu Martyny Wojciechowskiej "Kobieta na krańcu świata". Wojciechowska opowie o historiach, które wydarzyły się na planie programu. Widzowie zobaczą niepublikowane dotąd materiały zdjęciowe. Premiera "10/10" na antenie Travel Channel w sobotę o godz. 22.20.

(GDYJ, 12.10.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 12, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP wycięła z internetowej wersji "Wiadomości" materiał o Nielsenie

(screen Wiadomosci.tvp.pl)

Telewizja Polska, udostępniając w internecie "Wiadomości" TVP 1 z 4 października, wycięła materiał krytykujący firmę telemetryczną Nielsen Audience Measurement.

W materiale, autorstwa Macieja Sawickiego, była m.in. mowa o tym, że Nielsen jest oskarżany na całym świecie o manipulacje, a TVP traci przez niego miliony złotych. Wypowiadali się w nim redaktor naczelny Agencji Informacyjnej Miłosz Manasterski i publicysta Adrian Stankowski. Materiał o Nielsenie był wyemitowany jako ostatni, przed rozmową z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. Jednak na stronie Wiadomosci.tvp.pl z tego wydania "Wiadomości" materiał o Nielsenie zniknął.

Dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Jarosław Olechowski przekazał "Presserwisowi", że materiał nie został opublikowany w internecie "z uwagi na ograniczenia licencyjne wykorzystanych w nim zdjęć filmowych". "Chodzi o ujęcia z meczu Ligii Mistrzów. Jest to standardowa procedura w ww. przypadkach" - wyjaśnił Olechowski w odpowiedzi przesłanej przez biuro prasowe.

Jacek Kurski, odkąd w styczniu 2016 roku został prezesem TVP, krytykuje panel Nielsena, bo jego zdaniem wyniki oglądalności TVP są wyższe od wykazywanych przez Nielsena.

(KOZ, 12.10.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.