Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 29, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Od 3 września Beata Lubecka poprowadzi "Gościa Radia Zet"

Beata Lubecka przez blisko 10 lat była związana z kanałami informacyjnymi Grupy Polsat (fot. materiały prasowe)

3 września Beata Lubecka poprowadzi pierwszy program "Gość Radia Zet". Gospodarzami weekendowego wydania będą Joanna Komolka i Łukasz Konarski.

Lubecka będzie prowadziła rozmowy codziennie od poniedziałku do piątku po godz. 8.00. Zastąpiła Konrada Piaseckiego, który odszedł z rozgłośni i przeszedł do TVN 24.

Beata Lubecka przez blisko 10 ostatnich lat była związana z kanałami informacyjnymi Grupy Polsat, m.in. prowadziła programy: "Gość Wydarzeń”, „Śniadanie w Polsat News”, „Rozmowy polityczne” i autorski format „Pociąg do polityki”. Była też współprowadzącą audycję „Śniadanie Radia Zet i Polsat News” (program realizowany w ramach współpracy obydwu redakcji). Wcześniej pracowała jako reporterka Radia Zet i RMF FM.

(GDYJ, 29.08.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.