Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 20, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Materiały Polsat News na nośnikach Ströer Media w warszawskim metrze

Materiały składają się z 30-sekundowych spotów wideo (fot.materiały prasowe)

Firma reklamy zewnętrznej Ströer Media nawiązała współpracę z Telewizją Polsat na emitowanie informacji Polsat News na nośnikach reklamy w warszawskim metrze.

W tym tygodniu Polsat News rozpoczął emisję informacji na prawie 2 tys. ekranów LCD umieszczonych w wagonach pociągów warszawskiego metra. Wiadomości są przygotowywane przez redakcję Polsat News, która w tym celu powołała kilkuosobowy zespół. Materiały składają się z 30-sekundowych spotów wideo emitowanych w czterech blokach tematycznych: Polska, Świat, Sport i Pogoda (informacje aktualizowane są kilka razy w ciągu dnia). Ponadto podawane są informacje o kursach walut.

"Po raz pierwszy wiadomości w metrze nie będą statyczne, a przypominać będą te znane z telewizji" – zapewnia Marcin Gudowicz, wiceprezes Ströer Media.

Ströer Media obsługuje nośniki w warszawskim metrze po wygranym w 2017 roku przetargu (wcześniej zajmowała się tym należąca do Agory firma AMS).

Poza materiałami Polsat News na ekranach LCD umieszczonych w wagonach warszawskiego metra są wiadomości Polskiej Agencji Prasowej i National Geographic.

(IKO, 20.07.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.