Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 02, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Film z celebrytami na powitanie nowych dyrektorek kreatywnych FCB Bridge2Fun

(screen YouTube.com)

Bogusław Linda, Patryk Vega, Patrycja Kazadi, Kayah, Monika Brodka, Dorota Wellman, Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Kędzierski wystąpili w powitalnym filmie FCB Bridge2Fun.

Produkcją zajął się 4Fun.tv, producentem była Roma Mirek. Film trafił do internetu, na wszystkie kanały social mediowe 4Fun.tv i FCB Bridge2Fun. Został przygotowany na powitanie Małgorzaty Drozdowskiej i Agnieszki Klimczak. Jak już informowaliśmy w "Presserwisie" - od lipca dołączają one do działu kreacji agencji FCB Bridge2Fun, obejmując stanowisko dyrektorek kreatywnych.

Małgorzata Drozdowska i Agnieszka Klimczak pracują razem nieprzerwanie od 2004 roku, realizując kampanie dla małych i dużych klientów (Ikea, Lotto, Tena, Prima, Nivea, AXA, Nissan, Limitless w Dubaju). W latach 2014-2017 kierowały kreacją FCB Warsaw. W tym czasie agencja zdobyła po raz pierwszy nagrodę w Cannes (kawa Prima), w kolejnym roku Grand Prix KTR. W 2017 roku zdobyła natomiast dwa Lwy w Cannes, a projekt Smart Bell znalazł się na short liście Cannes Lions Innovation wśród 35 najbardziej innowacyjnych projektów na świecie, zdobywając też dwa Grand Prix na festiwalu Golden Drum i laury w One Show.

Od 2015 roku dyrektorem kreatywnym Bridge2Fun jest Grzegorz Waliczek, który nadal będzie kierować zespołem kreatywnym zajmującym się obsługą T-Mobile.

(AMS, 02.07.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.