Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 12, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W sobotę w TVP 1 debiutuje program muzyczny ”Od Opola do Opola”

"Od Opola do Opola" poprowadzą Ifi Ude i Andrzej Krzyzyw (fot. materiały prasowe)

Od soboty 14 kwietnia TVP 1 emitować będzie nowy program muzyczny ”Od Opola do Opola”, który poprowadzą Andrzej Krzywy i Ifi Ude.

”Od Opola do Opola” ma promować polską piosenkę i festiwal w Opolu. Prowadzący – Andrzej Krzywy i Ifi Ude – zaproszą na rozmowy z gośćmi, którzy przez lata występowali na deskach opolskiego Amfiteatru. Pojawią się również wykonawcy, którzy swoją obecnością uświetnią tegoroczny 55. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu.

Program ”Od Opola do Opola” miał zadebiutować w niedzielę 8 kwietnia br. i być nadawany o 21.15, po serialu ”Wojenne dziewczyny”. Ostatecznie zdecydowano, że pozycja będzie nadawana w niedziele o późniejszej porze – ok. 22.50, po filmie w paśmie ”Zakochana Jedynka”, ale premiery będą w soboty o 17.55. Zaplanowany wcześniej w tym paśmie w wiosennej ramówce medyczny talk-show ”Lekarze” przesunięto na jesień.

TVP 1 pokaże osiem odcinków ”Od Opola do Opola”.

(KOZ, 12.04.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.