Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 13, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wydawnictwo Wspólnota przejęło serwis Lukow24.pl

Lukow24.pl

Wydawnictwo Wspólnota, które wydaje tygodniki lokalne w północno-wschodniej części województwa lubelskiego, kupiło kolejny serwis internetowy - Lukow24.pl.

- Przejęcia serwisów internetowych to nasza reakcja na ogólny trend w mediach. Przez efekt synergii chcemy też wzmocnić nasze drukowane tygodniki – mówi Mateusz Orzechowski, właściciel Wydawnictwa Wspólnota.

Serwis Lukow24.pl działa od 2013 roku. Zamieszcza informacje z powiatu łukowskiego. Jego dotychczasowym właścicielem była firma Lukasz Media Marcina Wysokińskiego. Wydawnictwo Wspólnota przejęło też fanpage serwisu Lukow24.pl, który ma 12 tys. fanów.

We wrześniu ub.r. Mateusz Orzechowski kupił serwis Siedlceonline.pl wraz z fanpage'em "Siedlce się dzieje" (od firmy Awake.apps Rafał Muszyński), a w październiku serwis Tubalecznej.pl z Łęcznej (od Kamil Kulig Tuba Press). Wydawnictwo Wspólnota jest też właścicielem serwisu 24wspolnota.pl.

(RH, 13.01.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 14, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

StrefaInwestorow.pl uruchomiła serwis dla milenialsów

GeneracjaSmart.pl

GeneracjaSmart.pl to nowy serwis uruchomiony przez redakcję StrefaInwestorow.pl (JPP Group). Informuje o finansach, biznesie i inwestowaniu, ale z myślą o młodym pokoleniu.

Redaktorem naczelnym serwisu GeneracjaSmart.pl jest Wojciech Matusiak - w przeszłości dziennikarz "Gazety Wyborczej", "Rzeczpospolitej" i "Gazety Giełdy Parkiet". W ub.r. dołączył do redakcji StrefaInwestorow.pl.

- Generacja Smart to serwis o giełdzie, inwestycjach, finansach i gospodarce, ale postrzeganych z punktu widzenia milenialsów. Jego tematyka jest szersza niż poruszana w Strefie Inwestorów. Chcemy inspirować młodych ludzi do inwestowania nie tylko na giełdzie, ale też w swój biznes, rozwój kariery zawodowej czy w siebie - mówi Paweł Biedrzycki, redaktor naczelny i założyciel serwisu StrefaInwestorow.pl, który działa od 2007 roku.

Wydawca zakłada, że nowy serwis, podobnie jak StrefaInwestorow.pl, będzie zarabiać głównie na sprzedaży subskrypcji.

(GK, 14.01.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY