Dział: PRASA

Dodano: Październik 28, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sławomir Sierakowski dołączy do zespołu tygodnika "Polityka"

Sławomir Sierakowski dołączy do zespołu "Polityki" (screen z YouTube.com)

Od listopada br. Sławomir Sierakowski będzie członkiem zespołu redakcyjnego tygodnika "Polityka" (Polityka). Publicysta o współpracy rozmawia także z Onetem.

- Do "Polityki" piszę już od kilku lat nieregularnie, ale relatywnie często. Teraz z Jerzym Baczyńskim i Mariuszem Janickim postanowiliśmy zacieśnić tę współpracę. Będę pisał duże wywiady i teksty dla działu politycznego, ale także dla działu zagranicznego i kulturalnego, jeśli będzie takie zapotrzebowanie - powiedział Sławomir Sierakowski.

Publicysta znajdzie się w stopce redakcyjnej "Polityki", nie oznacza to jednak, że zrezygnuje z pracy dla "Krytyki Politycznej" (Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego), której jest założycielem i wydawcą.

Sierakowski jest stałym felietonistą "Project Syndicate", pisuje dla "Financial Times", "Die Zeit" i "New York Times". Do niedawna pisał także dla Wirtualnej Polski. "Presserwisowi" przyznaje, że o współpracy rozmawia także z portalem Onet, ale nie zdradza szczegółów.

(PM, 28.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.