Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 20, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Robert Kantereit również bez zgody na pracę w TVN 24. Dyrektor Trójki nie komentuje

Robert Kantereit będzie musiał wybrać: praca w TVN 24 czy w radiowej Trójce (screen z YouTube)

Zgody zarządu Polskiego Radia na współpracę z TVN 24, oprócz Artura Andrusa, nie otrzymał również drugi dziennikarz radiowej Trójki - Robert Kantereit.

W czwartek informowaliśmy, że zgody na dalsze występowanie jako komentator "Szkła kontaktowego" w TVN 24 nie otrzymał Artur Andrus, pracujący w Programie III Polskiego Radia. Z TVN 24 współpracował od roku 2005.

Okazuje się, że w podobnej sytuacji jest Robert Kantereit, który w 2015 roku zastąpił Jarosława Kuźniara jako prowadzącego poranne "Wstajesz i wiesz" w TVN 24. Kantereit w Programie III pracuje od 2004 roku, obecnie prowadzi popołudniowe wydanie "Zapraszamy do Trójki".

Robert Kantereit potwierdził informacje ”Presserwisu”, ale sprawy nie komentuje.

Zapytaliśmy dyrektora radiowej Trójki Wiktora Świetlika, czy stanie w obronie swoich dziennikarzy. – Zgody konkurencyjne to decyzje zarządu, których nie komentuję – odpowiedział nam tylko Świetlik.

(KOZ, 20.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.