Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 27, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radosław Brzózka przygotowuje do internetu "Projekt Alfa"

Radosław Brzózka (fot. Beax / wikipedia.org)

Radosław Brzózka, prowadzący program TVP 1 "Jak to działa?", przygotowuje program do internetu. Jego roboczy tytuł to "Projekt Alfa".

- To nie będzie internetowy wideoblog, tylko profesjonalny program telewizyjny do oglądania w internecie. Chcemy w nim popularyzować naukę w stylu "Top Gear" - zapowiada Radosław Brzózka. Będzie go prowadzić z dwoma blogerami zajmującymi się nauką, Brzózka ich nazwisk na razie nie chce ujawnić. Zwiastun programu ma być zrobiony za pieniądze ze zbiórki  crowdfundingowej. - Potem chcemy nagrać pilota i będziemy szukać partnerów finansowych - mówi Brzózka.

Mimo udziału w kampanii reklamowej nowej serii gier Trefla Brzózka nadal będzie obecny na antenie TVP 1. We wrześniu rusza emisja nowych odcinków programu "Jak to działa?" - dziewięć odcinków przygotowano do ramówki jesiennej i cztery do wiosennej. Emisję zaplanowano na środy przed południem. - TVP nie ma nic przeciwko mojej współpracy z firmą Trefl. Jest ona często obecna na wydarzeniach organizowanych przez telewizję publiczną - zapewnia Brzózka.

(Mackuch, 27.08.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.