Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 26, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Eska TV ma wrócić na pierwszy multipleks, nadawca rezygnuje z kanału 8TV

Grupa ZPR Media chce zrezygnować z nadawania kanału 8TV. Jego miejsce na multipleksie ponownie ma zająć Eska TV – wynika z ustaleń "Presserwisu" i Press.pl.

28 września ub.r. na pierwszym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej muzyczną Eskę TV, która emitowała - podobnie jak Radio Eska - muzykę w formacie CHR, zastąpił nowy kanał - muzyczno-rozrywkowy 8TV. Stacja prezentuje głównie muzykę pop oraz przeboje lat 80. i 90. ubiegłego wieku, a także seriale, programy rozrywkowe, poradnikowe i reality show. Z marki Eska TV jednak nie zrezygnowano, jest to obecnie telewizja kablowo-satelitarna.

Teraz, jak się dowiedzieliśmy, Grupa ZPR Media planuje powrót Eski TV na multipleks w miejsce 8TV, z którego nadawania firma chce zrezygnować. Jednocześnie kablowo-satelitarna Eska TV ma nadawać pod zmodyfikowaną nazwą - prawdopodobnie Eska TV Extra.

Renata Krzewska, prezes Grupy ZPR Media, na razie nie chce na ten temat się wypowiadać.

(KOZ, 26.04.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.