Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 19, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Muzyka z „Siedmiu wspaniałych” w nowych spotach reklamowych piwa Warka

(fot. Screen z Youtube)

Od 17 kwietnia w telewizji emitowane są dwa nowe spoty reklamowe piwa Warka (Grupa Żywiec). W reklamach wykorzystany jest główny motyw muzyczny z filmu „Siedmiu wspaniałych”.

Nowe spoty to kontynuacja ubiegłorocznej kampanii, przedstawiającej konsumentom Planetę Warka – pokazany z przymrużeniem oka świat, który kręci się wokół męskich potrzeb i pasji.

Nowe spoty Warki emitowane są w ogólnopolskich kanałach telewizyjnych i serwisach VoD. Wyreżyserował je Remy Cayuela. Kreację komunikacji opracowała agencja Lvov. Spot zrealizował dom produkcyjny Film Produkcja, a postprodukcję wykonało studio Televisor. Za działania w kanale digital i mediach społecznościowych odpowiada agencja The Digitals. Wsparcie PR zapewnia Roots PR, a planowaniem i zakupem mediów w telewizji i serwisach VoD zajmuje się dom mediowy MediaVest.


(AMS, 19.04.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.