Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 10, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

”Do Rzeczy”, ”W Sieci”, ”Wprost”, ”Gazeta Polska” i ”Nasz Dziennik” mają być eksponowane na stacjach Lotos

fot. materiały prasowe Grupy Lotos

Pracownicy stacji benzynowych Lotos mają zwracać szczególną uwagę na estetyczną i widoczną ekspozycję gazet: ”Do Rzeczy” (Orle Pióro), ”W Sieci” (Fratria), ”Wprost” (AWR Wprost), ”Gazeta Polska” (Niezależne Wydawnictwo Polskie), ”Nasz Dziennik” (Spes).

Serwis Trojmiasto.pl podał, że do wszystkich szefów stacji Lotos trafił w ostatnim czasie mail zobowiązujący ich do priorytetowego potraktowania zmian dotyczących m.in. ekspozycji prasy.
W wiadomości kierownik operacyjny w spółce Lotos Paliwa zobowiązał pracowników stacji do ”codziennej kontroli ekspozycji prasy z zachowaniem planogramów”. Napisał, że ”szczególną uwagę proszę zwrócić na estetyczną i widoczną ekspozycję” pozycji: ”Do Rzeczy”, ”W Sieci”, ”Wprost”, ”Gazeta Polska” i ”Nasz Dziennik”.
”Spółka Lotos Paliwa, tak jak każdy inny operator stacji paliw, w zakresie realizacji planogramów ekspozycji prasy, może kierować się zarówno zapisami umów z wydawcami, jak i analizą trendów czytelniczych czy preferencji klientów stacji. To, które z rozwiązań stosuje spółka Lotos Paliwa, stanowi tajemnicę przedsiębiorstwa. Planogramy ekspozycji prasy realizowane są w taki sposób, aby zwiększać przychody ze sprzedaży pozapaliwowej sieci” – poinformowała Grupa Lotos w oświadczeniu przesłanym redakcji Trojmiasto.

(KOZ, 10.01.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 10, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

”Super Express” otrzymał sprostowanie zdjęcia marszałka Sejmu

Marszałek Sejmu Marek Kuchciński przysłał ”Super Expressowi” sprostowanie zdjęcia, które opublikowała gazeta – poinformował na Twitterze wicenaczelny tytułu Hubert Biskupski.

Chodzi o zdjęcie opublikowane jako ilustracja tekstu ”Krętacz Kuchciński rozdał gigantyczne nagrody” z 14 grudnia ub.r. ”Nie jest to zdjęcie oryginalne, tylko poddane obróbce cyfrowej, retuszowi, fotomontażowy” – czytamy w treści sprostowania. Wyliczono w nim, że dodano takie elementy jak: ”trzy rozbłyski światła tzw. bliki, odpowiednio na głowie (na włosach), w dolnej części małżowiny lewego ucha, co może sugerować, że Marszałek Sejmu RP nosi kolczyk w uchu oraz na styku krawata i prawej klapy marynarki”, ”róż na prawym policzku”, ”umalowana na czarno rzęsa widocznego lewego oka” i ”umalowana na czarno widoczna lewa brew”.

(KOZ, 10.01.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY