Temat: telewizja

Dział: PERSONALIA

Dodano: Styczeń 03, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krzysztof M. Kaźmierczak przeszedł do "Telekuriera" poznańskiej TVP

Krzysztof M. Kazimierczak (fot. archiwum Press)

Dziennikarz śledczy Krzysztof M. Kaźmierczak z początkiem stycznia 2017 roku dołączył do redakcji magazynu reporterów „Telekurier” w TVP 3 Poznań.

- Przyjąłem propozycję pracy w telewizji, gdyż po 25 latach w gazetach uznałem, że warto spróbować czegoś nowego, a i sytuacja na rynku pracy w prasie w Poznaniu nie jest najlepsza. Poza tym w „Telekurierze” jest miejsce na materiały reporterskie i śledcze – mówi Krzysztof M. Kaźmierczak.

Do końca 2016 roku Kaźmierczak był dziennikarzem "Głosu Wielkopolskiego”, z którym rozstał się po 10 latach. Wcześniej związany był z "Super Expressem”. Do października ub.r. był szefem związku zawodowego w "Głosie Wielkopolskim". Od wielu lat zajmuje się wyjaśnieniem zabójstwa Jarosława Ziętary - dziennikarza śledczego "Gazety Poznańskiej". - Będę się nią zajmował nadal - zapewnia Kaźmierczak.

(IKO, 03.01.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.