Temat: prasa

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 16, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W karnawale 2017 roku nie będzie Charytatywnego Balu Dziennikarzy

Charytatywny Bal Dziennikarzy odbywał się w auli Politechniki Warszawskiej (fot. Marcin Obara/Press)

Z braku sponsorów w karnawale 2017 roku nie odbędzie się Charytatywny Bal Dziennikarzy.

Doroczny bal, z którego dochód przekazywany jest na cele dobroczynne, odbywa się od 1998 roku. Ostatnio z powodów finansowych impreza nie odbyła się w 2014 roku. – W najbliższym karnawale bal się nie odbędzie, ponieważ dotychczasowi partnerzy i sponsorzy nie byli zainteresowani dalszą współpracą – mówi Mateusz Hładki z TVN, prezes zarządu Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy. - Firmy wolą inwestować we własne projekty CSR i imprezy pozwalające pokazać się szerszemu gronu odbiorców, na przykład maratony – dodaje.
Na XVII Charytatywnym Balu Dziennikarzy, który odbył się 23 stycznia br., zebrano 380 tys. zł. Pieniądze były przeznaczone na pomoc podopiecznym Fundacji "Zostań z nami" wspierającej dzieci, których rodzice zginęli podczas pełnienia służby publicznej, Fundacji "Po drugie" opiekującej się młodzieżą zagrożoną wykluczeniem społecznym, a także Fundacji Polsat oraz Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Sponsorami balu w br. były firmy Siemens i Orlen.

(RUT, 16.12.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.