Temat: studia produkcyjne

Wydanie: STUDIA PRODUKCYJNE 2021

DOBRO SP. Z O.O.

Press

EWA BRZÓZKA CEO Dobro

ADRES, KONTAKT

ul. Goszczyńskiego 24 A
02-610 Warszawa
www.dobrofilms.com
[email protected]

ZESPÓŁ ZARZĄDZAJĄCY

Ewa Brzózka – CEO Dobro
Sebastian Pańczyk – dyrektor kreatywny/współwłaściciel

ROK POWSTANIA: 2016, z inicjatywy Piotra Sikory i Sebastiana Pańczyka

LICZBA PRACOWNIKÓW: 35

LICZBA DNI ZDJĘCIOWYCH W 2020 ROKU: 67

LICZBA PRODUKCJI W REALIACH PANDEMICZNYCH (OD MARCA 2020 DO KOŃCA 2020): 31

KRÓTKO O FIRMIE

Dobro to kreatywne studio produkcyjne full service. Wierzymy w siłę pomysłu, stawiamy na kreatywną produkcję reklamową oraz niezależne projekty okołofilmowe i reklamowe. Zależy nam, aby nasze usługi były procesem twórczym i trzymały poziom. Nieustająco rozbudowujemy zespół, pulę współpracujących twórców i zakres kompetencji.

Press

SEBASTIAN PAŃCZYK dyrektor kreatywny/współwłaściciel

ZASOBY WŁASNE

Nasz podstawowy zasób to ludzie – unikalny zespół twórców i producentów, połączenie różnorodnych talentów, stylów, perspektyw, który umożliwia kreatywną różnorodność w działaniu. Dobro jest częścią Platige Image, dlatego ma dostęp do najlepszych zasobów postprodukcyjnych oraz technologii efektów specjalnych. Specjalizuje się m.in. w wymagających projektach efektowych.

MODEL WSPÓŁPRACY Z REŻYSERAMI

Dobro reprezentuje Sebastiana Pańczyka, który jest współwłaścicielem firmy. Jako część Platige Image współpracujemy z reżyserami reprezentowanymi przez Platige, a także z innymi twórcami z branży reklamowej, filmowej i muzycznej.

ZAUFALI NAM

• McDonald’s
• T-Mobile
• Vinted
• Beko
• XTB
• Jeronimo Martins
• Axa
• Bloober Team
• Link4

PRODUKCJE POZAREKLAMOWE (NP. TELEDYSKI, FABUŁY, SERIALE)

• „Ogień św. Antoniego”, 2020, reż. Sebastian Pańczyk

To krótki film muzyczny, hipnotyzująca opowieść do utworu muzyki dawnej w interpretacji belgijskiego zespołu Graindelavoix. Film napisany i wyreżyserowany przez Sebastiana Pańczyka jest swego rodzaju egzorcyzmem przeciwko chorobie zwanej ogniem Świętego Antoniego wywoływanej spożyciem sporyszu, halucynogennego grzyba pasożytującego na zbożu. Masowe zatrucia sporyszem w średniowieczu potrafiły przybrać postać plagi. 

Klimatyczny, dziwny, mroczny, z nutą psychodelii, do tego z zaskakującym finałem.

• „Horyzont”, Piernikowski feat. Brodka, 2021, reż. Sebastian Pańczyk

Teledysk do singla Piernikowskiego z jego solowego albumu „The best of moje getto”. Kolejna po „Nag Champa” współpraca reżysera z połową duetu Syny. Przejmujący portret artysty w dialogu z samym sobą – autorski koncept i reżyseria, zjawiskowe efekty wizualne i gościnny udział Brodki. 

NAJCIEKAWSZA REALIZACJA Z OSTATNICH DWÓCH LAT

Press

TYTUŁ: „THE MEDIUM GAME”
ROK PRODUKCJI: 2020
KLIENT: BLOOBER TEAM

„The Medium Game” to trailer gry, który mieliśmy przyjemność produkować wspólnie z Platige Image dla Bloober Team, na podstawie scenariusza Tomka Bagińskiego.

Ogromnym wyzwaniem było dla nas odzwierciedlenie świata gry „Medium” w realnie zbudowanej przestrzeni filmowej. Akcja gry dzieje się w dwóch światach, dlatego ujęcia kręcone były zarówno w świecie realnym, jak i w świecie „Medium”. Wymagało to od nas niezwykłej dbałości o detale, tak aby widz miał poczucie, że przenosi się do świata rzeczywistego.

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.