Wydanie: STUDIA PRODUKCYJNE 2020

M5 FILM

MARIUSZ PIETKIEWICZ CEO

ADRES, KONTAKT

00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21
www.m5film.pl
+48 603 496 497

OSOBA ZARZĄDZAJĄCA

Mariusz Pietkiewicz – CEO

ROK POWSTANIA: 2007

LICZBA PRACOWNIKÓW: 8

LICZBA DNI ZDJĘCIOWYCH W 2019 ROKU: 36

KRÓTKO O FIRMIE

Od 2007 roku organizujemy profesjonalne shooty reklamowe zarówno dla agencji, jak i bezpośrednio dla marek, którym oferujemy całościową obsługę – od pomysłu przez realizację po postprodukcję. W sumie zrobiliśmy już ponad 450 reklam do samej tylko telewizji. To know-how połączone z kreatywnym podejściem pozwala nam tworzyć bardzo jakościowe filmy w przystępnej cenie, co zdecydowanie wyróżnia nas na rynku i czyni z nas dobrą alternatywę dla największych domów produkcyjnych w Polsce.

ZASOBY WŁASNE

Nasze centrum dowodzenia światem znajduje się na Chełmskiej 21 w Warszawie. To adres znany chyba wszystkim osobom zajmującym się filmem. Teren należy bowiem do WFDiF – jednej z najstarszych w Polsce wytwórni filmowych. W M5 dumnie nawiązujemy do tej tradycji, jednocześnie inwestując w przyszłość. Dzięki temu obecnie oferujemy własną postprodukcję obrazu. Posiadamy m.in. zestawy montażowe: Avid Media Composer, Adobe After Effects, DaVinci Resolve.

MODEL WSPÓŁPRACY Z REŻYSERAMI

Współpracujemy z najlepszymi agencjami reżyserskimi i freelancerami, których dobieramy do potrzeb klientów i specyfiki ich projektów.

ZAUFALI NAM:

• Alcon
• Atlas
• Bielenda
• Colian
• mBank
• Media Markt
• Herbapol
• Orange
• Polpharma
• Smyk

PRODUKCJE PRZEZNACZONE DO INTERNETU

Tytuł: „Media Markt – Kuba testuje”
Rok produkcji: 2019
Klient: Media Saturn Holding.

W przygotowanej przez nas serii youtubowych filmów dla Media Markt postawiliśmy na rzetelność i prawdziwość, której wymaga to nieznoszące ściemy medium. Właśnie dlatego do współpracy przy tworzeniu wideo zaprosiliśmy Jakuba Malca – dziennikarza specjalizującego się w nowych technologiach. Zrecenzował on dla nas bogaty asortyment sklepu – przedstawiając go w swoim stylu i zgodnie z własnymi opiniami. Każdy odcinek poświęcony jest nowemu produktowi jednego z najważniejszych partnerów sieci i każdy jest przez nas tworzony od A do Z, od pomysłu i scenariusza po shoot i postprodukcję.

NAJCIEKAWSZA REALIZACJA

Press

TYTUŁ: „LODY”
ROK PRODUKCJI: 2019
KLIENT: ORANGE PREPAID

Kulki czy kręciołki? Na to pryncypialne pytanie, rozbrzmiewające w uszach niczym „być albo nie być”, odpowiedzieli w najnowszym zrealizowanym przez nas spocie Robert Górski i Mikołaj Cieślak. Kampania przygotowana przez agencję Leo Burnett dla Orange Polska z reżyserem Michałem Gazdą i Piotrem Szczepańskim odpowiedzialnym za zdjęcia wymagała od nas zmierzenia się nie tylko z plenerem, pogodą czy harmonogramem, ale przede wszystkim z tyleż słodką, co najbardziej zmienną (i rozpuszczoną) gwiazdą, z jaką przyszło nam pracować, czyli orange’owymi lodami, które groziły wykręceniem się od roboty w upale.

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.