Wydanie: STUDIA PRODUKCYJNE 2020

COLOROFFON

MAGDALENA WIDUCH CEO

ADRES, KONTAKT

02-956 Warszawa, ul. Rumiana 61a
[email protected]

ZESPÓŁ ZARZĄDZAJĄCY

Magdalena Widuch – CEO
Roland Lewiński – creative director
Joanna Myszor – head of production
Aneta Wyszyńska-Uryś – head of feature films
Krzysztof Karnicki – head of online
Waldemar Woźniak – head of 3D

Press

ROLAND LEWIŃSKI creative director

ROK POWSTANIA: 2015

LICZBA PRACOWNIKÓW: 30

LICZBA DNI ZDJĘCIOWYCH W 2019 ROKU: Jako postprodukcja pracujemy w każdy dzień roboczy, a często także w weekendy – dla komfortu i sprawności realizacji projektów naszych klientów.

Press

JOANNA MYSZOR head of production

KRÓTKO O FIRMIE

Jesteśmy grupą profesjonalistów zakochanych w świecie obserwowanym przez oko kamery. Nakręca nas tworzenie pięknych obrazów. Zapewniamy zaangażowanie, wiedzę i doświadczenie – w zakresie produkcji reklamowych, fabularnych, filmów dokumentalnych, teledysków. Oferujemy montaż offline na planie i w studiu, digitalizację plików, korekcję koloru, online/VFX, animację 2D i 3D, udźwiękowienie aż do finalnej dystrybucji plików emisyjnych.

ZASOBY WŁASNE

W pełni wyposażone studio postprodukcyjne w komfortowym domu na Wilanowie – posiadamy montażownie z zestawami Avid/ Premiere, trzy stanowiska do korekcji kolorów, zestawy online/3D, pokoje kolaudacyjne, dwa studia dźwiękowe i duży parking dla naszych gości.

Press

ANETA WYSZYŃSKA-URYŚ head of feature films

MODEL WSPÓŁPRACY Z REŻYSERAMI

Współpracujemy z reżyserami reklamowymi, fabularnymi, dokumentalistami – zapraszamy każdego, kto chciałby zrealizować z nami swój projekt.

ZAUFALI NAM:

• Żabka
• Selgros
• Meble Agata
• Delikatesy Centrum
• Kaufland
• Orlen
• Orange
• mBank
• Circle K
• Maspex

Press

KRZYSZTOF KARNICKI head of online

Press

WALDEMAR WOŹNIAK head of 3D

PRODUKCJE PRZEZNACZONE DO INTERNETU

• „Mr. Fejk”, rok produkcji 2020, klient: Orient Film

Część kampanii społecznej #Stopfejkfriends, upowszechniającej wiedzę na temat szkodliwości palenia tytoniu i używania elektronicznych papierosów. Coloroffon brał udział w projekcie od montażu po pliki emisyjne.

• „Porta”, rok produkcji 2020, klient: Videlec / Scholz and Friends

W kampanii „Otwórz się na siebie” marka Porta stawia na kobiety i w przewrotny sposób pokazuje, że ich cechy, które traktowane są często stereotypowo, mogą być drogą do sukcesu, spełnienia i zmian na lepsze. Coloroffon uczestniczył w postprodukcji od montażu po pliki emisyjne.

NAJCIEKAWSZA REALIZACJA

Press

TYTUŁ: „Krew Boga”
ROK PRODUKCJI: 2018
KLIENT: Otter Films

Film nominowanego do Oscara reżysera Bartosza Konopki. „Krew Boga” to posiadająca współczesny wymiar refleksja nad istotą wiary i Kościoła. Studio Coloroffon uczestniczyło w powstawaniu filmu już od etapu zdjęć, zapewniając DI i korekcję koloru na planie i w studiu oraz efekty specjalne, które w połączeniu ze zdjęciami Jacka Podgórskiego tworzą niezwykły i hipnotyzujący klimat filmowej opowieści wielokrotnie nagradzanej na polskich i zagranicznych festiwalach filmowych.

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.