Temat: studia produkcyjne

Wydanie: STUDIA PRODUKCYJNE 2019

PRODUCENCI KREATYWNI ZPR MEDIA

EWA LATKOWSKA wiceprezes

ADRES, KONTAKT

04-187 Warszawa
ul. Dęblińska 6
www.producencikreatywni.pl

OSOBA ZARZĄDZAJĄCA

Ewa Latkowska – wiceprezes

ROK POWSTANIA: 1983

LICZBA PRACOWNIKÓW: 84

LICZBA DNI ZDJĘCIOWYCH W 2018 ROKU: ponad 1000 dni (równoległe działania różnych ekip)

KRÓTKO O FIRMIE

Producenci Kreatywni ZPR Media to kompleksowa oferta nastawiona na kreację/development scenariuszowy, produkcję i postprodukcję – zarówno tę telewizyjną, jak i komercyjną. W ramach firmy działają dwa piony: produkcji telewizyjnej – pracujący na rzecz stacji telewizyjnych, zarządzany przez Katarzynę Sikorską-Jędral, oraz produkcji komercyjnej – współpracujący z klientami komercyjnymi, zarządzany przez Annę Sztejter.

ZASOBY WŁASNE

Własny sprzęt do montażu wideo, obróbki grafiki, cyfrowych efektów specjalnych, korekcji barwnej, grafiki 3D i dźwięku. Systemy postprodukcyjne Premiere Pro, Avid i DaVinci Resolve. Ponad 20 stacji roboczych Lenovo ThinkStation wyposażonych w procesory Intel Xeon. Trzy studia w Warszawie, w tym jedno telewizyjne dostosowane do nagrywania programów informacyjnych w rozdzielczości 4K. System transmisji live i streamingu video. Własne studia lektorskie, zaplecze dźwiękowe. System zdalnego filmowania zabiegów medycznychi widowisk teatralnych.

MODEL WSPÓŁPRACY Z REŻYSERAMI

Stała współpraca i freelance.

ZAUFALI NAM

• Fokus TV
• ESKA TV
• Vox Music TV
• Polo TV
• Grupa PKP
• McDonald’s
• PZU SA
• PZH
• „Super Express”
• Radio ESKA

PRODUKCJE POZAREKLAMOWE

•Oprawa ESKA TV, rok 2019, klient Eska TV
Głównym celem nowej oprawy było odświeżenie wizerunku stacji. Seria dynamicznych idsów z wykorzystaniem efektów stop-motion, camera rotation i dozoomowaniem przez obiekty składa się na spektakularny efekt końcowy.

•Szereg seriali typu doc reality, np. „OSP na ratunek”, „Misja Skarb”. Seriale dokumentalne: „Weterani. Wyrwani śmierci”, „Patrol Tatry” (w produkcji) i inne.

NAJCIEKAWSZA REALIZACJA

Press

TYTUŁ: „ELEKTRYCZNI”
ROK PRODUKCJI: 2018–2019
KLIENT: FOKUS TV

Produkcja odsłania kulisy pracy elektromonterów i energetyków w największych elektrowniach w Polsce. Obfituje w sceny pokazujące codzienną pracę i trud związany z tymi zawodami. Ludzi, którzy zawsze pod presją czasu, robią wszystko, by prąd płynął nieprzerwanie do domów.

Projekt realizowany jest na potrzeby stacji Fokus TV pod patronatem Tauron Polska Energia (1. sezon liczył 8 odcinków, 2 sezon – 8 odcinków, obecnie w produkcji).

To duża satysfakcja z połączenia celów i założeń stacji telewizyjnej oraz celów komunikacyjnych patrona. Najciekawsze jest wnikanie do świata, który nie jest nam znany i nie mamy możliwości na co dzień z nim obcować. Praca pod napięciem.

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.